В Києві, за офіційними даними, функціонує 4 готелі рівня п'ять зірок. Це Золоті Куполг на Великій Житомирській (під управлінням міжнародної мережі Інтерконтиненталь), Прем'єр Палац на розі Пушкінської та б-ру Шевченка, Хаят Редженсі на А. Тарасової (під управлінням міжнародного оператора Hyatt) і Опера на Гончара. У цій статті фахівці socMart спробують описати перші три з перерахованих готелів класу "люкс".
Прем'єр Палац - перший 5-ти зірковий готель Києва, знаходиться на перетині бульвару Шевченка та вул. Пушкінської та виділяється серед готелів Києва своєю багатою історією, що бере початок в 1909 році.
Після нещодавньої повної реконструкції відновлені краса і велич цього 100-річного будівлі, яка є частиною архітектурного надбання города.Отель зберігає історії численних мандрівників і знаменитих гостей з усього світу. Зовсім поруч з готелем знаходиться Хрещатик, Бессарабська площа, трохи далі - Університет Шевченка, міський парк, Оперний театр, Золоті Ворота.
В готелі панує атмосфера європейського комфорту, що відповідає самим сучасним запитам гостей. Дух старовини, що витає по розкішним чудернацьким залах, чудово поєднується з сучасним оснащенням і комплексом послуг за світовими стандартами.
Готель Хаят розташований на вулиці Тарасової, в центрі політичної і ділової столиці України, недалеко від Софіївської площі та Андріївського узвозу, Володимирського Собору, Золотих Воріт. Внутрішній інтер'єр цього ультрасучасного бізнес-готелю з дзеркальним фасадом здається досить суворим і діловим в порівнянні з тим же Прем'єр Палас, передає socMart.
І, нарешті, свіжий і юний Інтерконтиненталь, який восени з'явився на Великій Житомирській, на одній з головних площ Києва, біля Михайлівського монастиря. Незвичайний проект належить архітектору Бабусину: загострений фасад зі скла і мармуру увінчаний 3-х метрової статуєю грецької богині Ніки.
Розкіш, розкіш і ще раз розкіш - так можна охарактеризувати інтер'єр готелю, який розробив знаменитий британський дизайнер Джон Твіді. Для vip-відвідувачів передбачена цікава екскурсія по готелю; відвідують стандартні номери, президентський номер, зал для урочистостей, французький ресторан, частування у видовому ресторані на останньому поверсі. Відвідувачі можуть полюбоватся прекрасним видом з вікон банкетного залу на останньому поверсі, оцінити конференц зали і навіть дізнатися про фірмову "фішку" Інтерконтиненталь - тільки дуже високі ліжка, висотою близько метра. Не завадило б тільки додати до екскурсії невелику інформацію про історію готелю. Але в цілому екскурсія залишає тільки позитивні емоції і ефект присутності в прекрасному казковому світі, відзначає socMart.
Близьке сусідство Інтерконтиненталь з Хаято лише загострює конкуренцію і в остаточному підсумку виграє гість.
Усі три готелі знаходяться в історичному центрі Києва і просто ідеальні для проведення ділових і світських заходів.
Щодо паркування можна відзначити наступне; всі три готелі мають великі підземні паркінги, у Інтерконтиненталь, наприклад, заїзд на паркінг нагадує фантастично вузький і довгий спуск у тунель. З наземної паркуванням серйозна проблема у Прем'єр Палацу, тому що одна із сторін виходить на вузьку вулицю Пушкінську з одностороннім рухом. У Хаятт ж немає проблем з паркінгом, зате є велика проблема з обслуговуючим персоналом - працівники німі аж до моменту розплати за проведений час в паркінгу, забуваючи іноді попередити гостей заходів в готелі проплачено їм паркінг, і якщо ні - які розцінки. Наприкінці ж відкриваються подробиці, яка ціна погодинного перебиванія автомобіля. Залишається загадкою, чи то співробітникам платять невелику латку і тому вони не ввічливі з гостями, чи то у відділу персоналу готелю байдуже ставлення до підбору своїх працівників. А як зазначив пан Леон Ларкін, Генеральний менеджер ГК
"Інтерконтиненталь" на конференції "Готельний бізнес: ефективні продажу в сучасних умовах" ( "Всеукаінская асамблея готельєрів", 27-28 листопада 2009р. В Києві, компанія ТОВ «Хелло!» Один з організаторів) згідно зі статистичними даними, 68% постояльців більше не повертаються в той самий готель, якщо мали там хоча б один негативний досвід.
Нагадаємо, що, відповідно до баз даних готелів в стадії будівництва і проекту в столиці, київський готельний фонд в найближчі роки поповниться новими "люкс" - готелями мереж Хілтон, Феірмонт, Ріксос, Шератон.
Когда ведется строительство гостиниц, часто для естественного освещения применяются такие световые конструкции, как зенитные фонари .Это самонесущие каркасы обычно из алюминиевых конструкций. Благодаря зенитным фонарям естественное дневное освещение помещений становится намного более интенсивным.
Автор: http://www.socmart.com.ua/ (При передруці посилання, а для інтернет-видань - гіперпосилання, на http://www.socmart.com.ua/ обов'язкове.)
Дізнатися більше про пакетне пропозицію про покупку бази даних з більш ніж 155 будуються і проектованими готелями Києва, Львова, Донецька з контактними даними по знижок ціною ви можете, перейшовши за запропонованою посиланням або зв'язавшись з директором з продажу Валентиною (моб. 067-442-29- 94)