|
|
Готовність українських готелів перед Євро-2012
|
2010-03-06 19:14:53
Готовність українських готелів перед Євро-2012Не секрет, що однією з серйозних перешкод на шляху успішного проведення Євро-2012 є український сектор готелів. Тому, коли сьогодні стоїть питання про організацію європейського футбольного чемпіонату 2012 року питання готелів одна з перших на порядку денному. Україна готується прийняти десятки тисяч уболівальників, гостей і учасників цього спортивного заходу. Крім номерного фонду готелів українська сторона зобов'язується надати 32 тренувальні бази для футбольних команд чемпіонату, пише Socmart. Тренувальна база включає в себе готель і поле для тренувань з натуральною травою. Крім відсутності необхідної кількості готельних номерів, Україна не має досвіду проведення заходів такого масштабу і рівня, що також ускладнює ситуацію.
Сьогодні українські девелопери готові будувати і займаються пошуком інвесторів. Є й такі, що вже почали будівництво, але через відсутність досвіду і знань у готельному бізнесі шукають допомоги в особі готельних операторів і зарубіжних інвесторів. Причину ситуації, що склалася в секторі гостинності слід шукати у недалекому радянському минулому України - нерозвиненість інфраструктури і туристичного бізнесу, коли втіленням комфорту вважався номер готелю «Інтурист». У такому важливому питанні, як розміщення гостей чемпіонату, українська сторона звертається по допомогу до закордонним інвесторам, готельним операторам і намагається знайти спільні теми для співпраці. З такою метою 23 лютого в Києві пройшов семінар «Голландський досвід для українського сектору нерухомості», який допомагав шукати партнерів для подальшої співпраці в період підготовки до Євро-2012. Фахівці компанії "Соцмарт" побували на цьому заході
Ситуація на ринку нерухомості в секторі готелів склалася не однозначна. Багато туристів можуть спостерігати дві моделі розвитку готельного бізнесу в Україні: перший - розвиває нові та дорогі готелі, другу - припускає пережитки радянського минулого, жахливі за рівнем сервісу, комфорту, облаштованості, але відносно дешеві. Усі наступні роки в основному будувалися і розвивалися готелі двох категорій - рівня 4-х і 5-ти зірок, відповідно, вартість готельних номерів була і залишається високою для більшості туристів, повідомляє Socmart. Основне завдання сьогодні полягає не тільки в будівництві нових готелів, а у врегулюванні ринку - наповнити його готелями більш низьких категорій з гідними умовами перебування за доступними цінами.
Згідно з вимогами УЄФА Україні потрібно надати 19 602 готельних номери в готелях 3-х категорій, інформує Socmart. Державна програма передбачає створення 327 нових готелів на 11 557 номерів, з них частка новозбудованих складає 132 об'єкта, 153 готелі будуть переоснащені, решта 42 готелю піддаються модернізації. Якщо розглядати необхідну кількість готелів для проведення Євро-2012 в площині що приймають чемпіонат міст, то Києву потрібно 110 готелів, Донецьку - 52, Львову - 97, а Харкову - 69.
Проблема будівництва нових готелів торкається ще декілька невирішених питань. Готельний бізнес потребує значних довгострокових інвестицій. Крім того, зведення нових готелів припускає наявність чіткого плану їх використання в майбутньому. Іншими словами будувати готелі під Євро-2012, які надалі не будуть використовуватися справа збиткова. Тому активний розвиток готельного сектора вимагає розвитку туристичної галузі. Всі розуміють, що проведення футбольного чемпіонату - це шанс заявити про себе, і в першу чергу показати свою привабливість для подорожей по нашій країні, але, крім багатої історичної і культурної спадщини, потрібна наявність високорозвиненої сучасної інфраструктури, відзначає socMart.
Таким чином, грамотна організація проведення Євро-2012 в секторі гостинності зможе вирішити для України відразу кілька болючих питань. По-перше, дозволить оновити вітчизняний готельний фонд за рахунок нових і відреконструйовану об'єктів. Другим важливим придбанням стане нормальний розвиток ринку нерухомості, який отримає нові готелі різних категорій, і допоможе виправити ситуацію з рівневим і дорогими готелями. Попередні два показники допоможуть запустити розвиток української туристичної галузі.
А теперь информация от партнеров. Многие люди мечтают побывать в российской жемчужине - городе Сочи. Он еще с советских времен известен как курортный город, где можно прекрасно отдохнуть. А санатории в Сочи приятно поразят достаточно высоким уровнем комфорта и терпимыми ценами. Так что если вы желаете отдых на море, добро пожаловать в Россию, в Сочи.
Джерело: http://socmart.com.ua (При передруці посилання, а для інтернет-видань - гіперпосилання, на http://www.socmart.com.ua/ обов'язкове.)
Дізнатися більше про що будуються і проектованих готелях Києва з контактними даними ви можете, перейшовши за запропонованою посиланні нижче і або зв'язавшись з директором з продажу Валентиною (моб. 067-442-29-94)
|
|
|
|
|
|
Поиск
|
Подписка
|
|
|
|
|
|
|
|