Аналитика и исследования коммерческой и жилой недвижимости Украины


Главная О компании Услуги компании Наши клиенты Реклама Контакты






Будуємо новобудови за законом

2010-03-21 22:29:52 Будуємо новобудови за закономБільшість великих будівельних холдингів, корпорацій, компаній ведуть забудови по законною схемою, відповідно до закону № 214. У першу чергу, такі компанії вже переросли період «економії» на своїх пайовиків і піклуються про ім'я, імідж компанії. В другу чергу, більшість великих забудовників ведуть будівництво за рахунок власних коштів, тобто у них достатньо коштів, щоб розпочати будівництво самостійно. Зазвичай такі компанії будують нерухомість в декількох сегментах від висококласних ліквідних об'єктів елітного класу, такі як новобудови в Москві і Підмосков'ї до економ класу. Однак, навіть у цьому випадку, є ймовірність, що елітна нерухомість і нерухомість бізнес-класу будується з дотриманням федерального закону № 214, а всі об'єкти економ-класу проходять за сірою схемою. На підтвердження цього нерухомості економ класу з укладенням такого договору-мізер. Так йдуть справи виключно з-за букви закону.

Відповідно до федерального закону № 214 укладати договори пайовика, офіційно продавати можна квартири тільки в тих будинках, за якими оформлена вся проектна документація і вже отримано дозвіл на будівництво. Такий дозвіл у деяких випадках девелопери чекають до 6 років! Весь цей час необхідно платити фонд заробітної плати всім фахівцям, що працюють в рамках даного проекту. В елітній нерухомості існуючого зазору достатньо, та й забезпечений покупець, завдяки своїм помічникам та радникам, «відмінно» орієнтується в законах, знає свої права і теж бажає дотримуватися букви закону для своєї захищеності. У разі бюджетних об'єктів економ-класу зазор собівартості і вартості реалізації значно менше і поки компанії отримують дозвіл, забудовникові необхідно якось жити, купувати будівельні матеріали, утримувати техніку, персонал, офісні приміщення, а також потрібні кошти на «адміністративні» витрати, для прискорення узгодження проектної документації.

У такій ситуації без додаткових інвестицій, без залучення додаткових коштів невеликим будівельним компаніям важко, і прожити без продажу майбутніх квартир (продаж квартири за сірою схемою без договору) можуть лише заможні, великі будівельні компанії. У підсумку, за нинішньої ситуації на ринку нерухомості і слабкої підтримки з боку банківського сектору, якщо на всі сто дотримуватися букви федерального закону № 214, то ринок первинної нерухомості впаде, так як звернуть свою діяльність левова частка девелоперів. Для прикладу, будь-який забудовник, вигравши аукціон, витрачає мінімум 1,5-2 роки, а в деяких 5-6 років для отримання дозвільної документації. Протягом усього цього часу будівельна компанія несе витрати від утримання офісу, фонду заробітної плати і найважче з фінансів - оплата оренди з моменту укладення договору, а не з моменту отримання дозволу.

Не всі пайовики погоджуються працювати за схемою яка гарантує, що об'єкт буде побудований в термін, тому що ціна за договором пайовика в деяких випадках може бути майже на чверть вище, ніж ціна цієї ж квартири, проданої за векселем, попереднім договором купівлі-продажу або іншим способом . Дотримуючись федеральний закон, вартість нерухомості буде включати ПДВ, який девелопер платить при роботі за законом. Багато хто з девелоперів намагаються заощадити цю величину на етапі будівництва. Також робота з сірою схемою дозволяє обходити ряд законів, вести забудову до отримання дозвільної документації, а значить - скорочувати витрати, знижуючи ціну об'єкта, що неможливо зробити в рамках федерального закону № 214. Саме з цієї причини по білій схемі або в лізинг бажають купувати нерухомість елітного або бізнес класу покупці з достатком вище середнього. Покупці економ класу в основному вибирають ціну або враховують цей критерій як головний при виборі місця придбання. Купуючи звичайну стандартну квартиру економ-класу, звичайний покупець згоден заощадити і купувати квартиру за сірою схемою і більш низькою ціною. Виходить закон, що захищає права покупців, б'є по кишені саме їх, і у випадку, якщо забудовник будує по білій схемі, покупці такої нерухомості підуть купувати квартиру за сірою схемою.


А теперь информация от партнеров. Конечно, найти переводчика на распространенные в мире языки - английский, итальянский, немецкий, может и не так сложно. А если нужно перевести на более экзотический язык - суахали, к примеру? Тогда вы можете смело обращаться в бюро переводов Прима Виста , где профессионалы помогут вам с переводом.

http://www.socmart.com.ua



Поиск

Подписка

Базы компаний, ТЦ, БЦ, жилья
Готовые исследования, обзоры
Новости, статьи и аналитика
RSS-лента (новости, статьи и аналитика)
RSS-лента (Базы компаний, ТЦ, БЦ, жилья)
RSS-лента (Готовые исследования, обзоры)