Аналитика и исследования коммерческой и жилой недвижимости Украины


Главная О компании Услуги компании Наши клиенты Реклама Контакты






Хімчистка ковроліну: як проводити в домашніх умовах і коли замовити послугу у клінерів

2020-05-26 15:32:15

Незважаючи на те, що килимове покриття мазке і догляд за ним більш проблематичний, багато власників офісів, квартир і будинків завдяки ряду переваг не відмовляються від нього, застосовуючи хімчистку ковроліну для підтримки чистоти.

Взагалі, професійна хімічна чистка ковроліну і звернення за проведенням цієї процедури в клінінгові компанії найчастіше потрібна в самих запущених випадках, коли своїми руками видалити плями, розводи і інші забруднення не вдається. До такої процедури хімчистки вдаються в основному власники офісних приміщень з великою площею.

Повсякденний догляд за ковроліном

Зазвичай для підтримки килимового покриття в чистоті потрібно лише своєчасний і правильний догляд. Існує кілька простих правил.

  • Плями на ковроліні краще прибирати відразу, поки вони не в'їлися.
  • Якщо на покриття пролилася рідина, то не можна її втирати. Перш за все, ковролін слід просушити, тільки потім займатися видаленням плям за допомогою щітки і чистячих засобів.
  • Збирання пилососом рекомендується виконувати 2-3 рази на тиждень. Віником марно, краще користуватися пилососом з обертовою щіткою. Вона не тільки ефективно очистити поверхню, але і підніме ворс.
  • Головне правило при виведенні плям - мінімум води. Краще використовувати суху або помірно вологу чистку.

Порада! Щоб поверхня ковроліну залишалася однорідною по всій площі в місцях з високою прохідністю (центральна частина, біля ліжка, вікна і т.п.) постеліть окремі килимки. Причому можна поекспериментувати і підібрати доріжки іншого кольору, незвичайної форми і т.д.

Хімчистка ковроліну в домашніх умовах

Якщо видалити забруднення на покритті за допомогою звичайних методів і засобів не вдається, то можна вдатися до хімічного чищення. Вкрай бажано викликати для цього фахівців, які мають і досвід, і спеціальні засоби, і професійне обладнання. Але якщо такої можливості немає, то хімчистку ковроліну на дому можна виконати своїми руками.

Чим чистити

Саме просте - це волога щітка з м'яким ворсом. Оптимальний варіант - пилосос з обертовою щіткою. З засобів - те, що є в побутових магазинах, зазвичай це спеціальні розчини, які випускаються для різних типів килимових покриттів. Так що перед покупкою уважно ознайомтеся з упаковкою і упевніться, що це засіб підходить для вашого ковроліну.

Важливо! Не можна використовувати для хімчистки відразу кілька миючих засобів - агресивний розчин може назавжди зіпсувати ворс (вигоряння, випадання), порушити структуру основи.

  1. Повністю звільніть поверхню підлоги.
  2. Пропилососьте покриття.
  3. Нанесіть розчин по всій поверхні відповідно до інструкції.
  4. Починайте працювати щіткою, починаючи від вікна і поступово зміщуючись у двері.
  5. По закінченню певного проміжку часу (див. на упаковці) зберіть розчин пластиковим шпателем або миючим пилососом з функцією збору води.
  6. Після такої процедури слід забезпечити в приміщенні протяг, сухе повітря. Мінімум для висихання - 8 годин.

Майте на увазі, що для ковроліну на клейовій основі волога чистка може виявитися згубною. Дуже «примхливі» покриття з натуральним і джутовим ворсом.

Який ефект буде від самостійної хімчистки ковроліну - невідомо. Тому іноді не варто економити і запросити клінінгову службу з виїздом на будинок. Знайти їх можна на сайтах оголошень і в інтернет каталогах Львова чи іншого міста. Прочитайте не тільки загальну інформацію, але й відгуки.

Професійна хімчистка ковроліну

У ряді випадків самостійно очистити поверхню покриття не представляється можливим, або така процедур може зробити згубний вплив на ковролін. У таких випадках краще вдатися до послуг фахівців. Чому? Все просто.

Чому хімчистку ковроліну краще довірити професіоналам

Отже, ви підібрали клінінгове агентство. Прочитали відгуки, побачили приклади робіт, дізналися іншу інформацію. А тепер пропонуємо ознайомитися з тими процедурами, які виконують дійсно хороші фахівці.

  1. Перед початком робіт вивчається структура ковроліну, характер його забруднення. На основі отриманих даних підбирається мийний засіб.
  2. Для загального чищення покриття використовують екстракторним машини (зазвичай Керхер). Такими апаратами на поверхню ковроліну під високим тиском наноситься розчин, в результаті розріджується бруд.
  3. Мийний засіб з розчиненою брудом збирається професійними потужними пилососами.
  4. Найстійкіші плями виводяться вручну, спеціальними щітками і професійними розчинами.
  5. Якщо бруд в'їдається, то її виводять за допомогою роторно-дискової машини, оснащеної спеціальними щітками.
  6. Промивання покриття і його сушка також виконуються спеціальним обладнанням.
  7. Після всіх процедур використовувати покриття не можна протягом 6-10 годин.
  8. Додатково деякі клінінгові служби пропонують обробити ковролін спеціальними ароматами, якщо є запах тварин, дитячої сечі і т.д.

Як часто потрібне хімічне чищення ковроліну

У місцях, де прохідність низька, хімчистку ковроліну можна виконувати 1 раз в 12-18 місяців.

Покриття в місцях з інтенсивною прохідністю (зазвичай адміністративні приміщення) повинно піддаватися хімічному чищенню 1 раз в квартал.

У житлових приміщеннях, де постійно перебувають маленькі діти, тварини, люди, що палять хімчистку рекомендується виконувати 2-3 рази на рік.


Поиск

Подписка

Базы компаний, ТЦ, БЦ, жилья
Готовые исследования, обзоры
Новости, статьи и аналитика
RSS-лента (новости, статьи и аналитика)
RSS-лента (Базы компаний, ТЦ, БЦ, жилья)
RSS-лента (Готовые исследования, обзоры)